Păstrează mâncarea caldă mult timp. Prevăzută cu fund dublu care se umple cu apă caldă pentru menținerea unei temperaturi ridicate. Orificiul de umplere foarte larg, prevăzut cu capac cu filet, pentru o umplere în condiții de siguranță. Partea inferioară a farfuriei se poate detașa de cea superioară pentru a permite curățarea ușoară. Bandă de cauciuc la baza farfuriei pentru a preveni alunecarea. Poate fi curățată la mașina de spălat vase. Realizată din plastic de înaltă calitate, fără BPA (Bisphenol), sigur pentru alimente. Recomandat pentru folosire de către copiii cu vârsta peste 12 luni. Diverse culori.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Păstrează mâncarea caldă mult timp. Prevăzută cu fund dublu care se umple cu apă caldă pentru menținerea unei temperaturi ridicate. Orificiul de umplere foarte larg, prevăzut cu capac cu filet, pentru o umplere în condiții de siguranță. Partea inferioară a farfuriei se poate detașa de cea superioară pentru a permite curățarea ușoară. Bandă de cauciuc la baza farfuriei pentru a preveni alunecarea. Poate fi curățată la mașina de spălat vase. Realizată din plastic de înaltă calitate, fără BPA (Bisphenol), sigur pentru alimente. Recomandat pentru folosire de către copiii cu vârsta peste 12 luni. Diverse culori.