Eveline Cosmetics Body Therapy Professional, Cremă depilatoare multifuncțională 8 în 1, Total Action, 200 ml
Eveline Cosmetics Body Therapy Professional, Cremă depilatoare multifuncțională 8 în 1, Total Action, 200 ml
Codul produsului: 310329
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Kremul de epilare Eveline Cosmetics 8 în 1 Aciune Total, cu o formul avansat i eficient, este aliatul perfect în îngrijirea pielii tale. Cu o textur delicat ce asigur o aplicare uoar, acest produs ofer pân la 8 beneficii într-un singur gest. Inovaia tehnologic i ingredientele selectate asigur o epilare precis i delicat, reducând aspectul firelor de pr crescute i hidratând intens pielea. Cu acest krem, vei obine rezultate vizibile i durabile în doar câteva minute, fr a agresa pielea. Caracteristici produs: - Greutate: 200ml - Formul avansat 8 în 1 - Textur delicat pentru aplicare uoar - Reduce aspectul firelor de pr crescute - Hidrateaz intens pielea Alege calitatea i eficiena cu Kremul de epilare Eveline Cosmetics 8 în 1 Aciune Total, i bucur-te de o piele neted i hidratat!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Kremul de epilare Eveline Cosmetics 8 în 1 Aciune Total, cu o formul avansat i eficient, este aliatul perfect în îngrijirea pielii tale. Cu o textur delicat ce asigur o aplicare uoar, acest produs ofer pân la 8 beneficii într-un singur gest. Inovaia tehnologic i ingredientele selectate asigur o epilare precis i delicat, reducând aspectul firelor de pr crescute i hidratând intens pielea. Cu acest krem, vei obine rezultate vizibile i durabile în doar câteva minute, fr a agresa pielea. Caracteristici produs: - Greutate: 200ml - Formul avansat 8 în 1 - Textur delicat pentru aplicare uoar - Reduce aspectul firelor de pr crescute - Hidrateaz intens pielea Alege calitatea i eficiena cu Kremul de epilare Eveline Cosmetics 8 în 1 Aciune Total, i bucur-te de o piele neted i hidratat!