Elmex, periuță de dinți pentru copii de la 0 la 3 ani, moale, + pastă de dinți, 12 ml
Elmex, periuță de dinți pentru copii de la 0 la 3 ani, moale, + pastă de dinți, 12 ml
Codul produsului: 309132
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Periua de dini pentru copii Elmex 0-3 ani, cu peri moi, este produsul ideal pentru a îngriji dinii sensibili ai celor mici. Fabricat special pentru vârsta cuprins între 0 i 3 ani, aceast periu asigur o curare delicat i eficient a dinilor i a gingiilor în curs de dezvoltare. Cu un design ergonomic i peri moi, periua Elmex încurajeaz copiii s îi îngrijeasc dinii în mod regulat, contribuind la meninerea unei igiene orale optime. Un produs de calitate, recomandat de specialiti în domeniu, pentru a asigura sntatea dentar a celor mici înc de la o vârst fraged.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Periua de dini pentru copii Elmex 0-3 ani, cu peri moi, este produsul ideal pentru a îngriji dinii sensibili ai celor mici. Fabricat special pentru vârsta cuprins între 0 i 3 ani, aceast periu asigur o curare delicat i eficient a dinilor i a gingiilor în curs de dezvoltare. Cu un design ergonomic i peri moi, periua Elmex încurajeaz copiii s îi îngrijeasc dinii în mod regulat, contribuind la meninerea unei igiene orale optime. Un produs de calitate, recomandat de specialiti în domeniu, pentru a asigura sntatea dentar a celor mici înc de la o vârst fraged.