Unguentul pe baz de extract de arnic de 200 ml este o soluie natural i eficient pentru calmarea durerilor musculare i a inflamaiilor. Produsul este în mod special formulat pentru a ajuta la ameliorarea disconfortului muscular dup efort fizic intens sau în urma unor leziuni minore. Extractul de arnic are proprieti antiinflamatorii i ajut la stimularea circulaiei sângelui în zonele afectate, contribuind astfel la vindecarea rapid a esuturilor. Cu o consisten uor absorbant, unguentul se aplic cu uurin pe piele i ptrunde profund, oferind un efect de calmare imediat. Ideal pentru sportivi sau persoane active, acest unguent de calitate superioar este alegerea perfect pentru îngrijirea i protejarea muchilor i articulaiilor.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Unguentul pe baz de extract de arnic de 200 ml este o soluie natural i eficient pentru calmarea durerilor musculare i a inflamaiilor. Produsul este în mod special formulat pentru a ajuta la ameliorarea disconfortului muscular dup efort fizic intens sau în urma unor leziuni minore. Extractul de arnic are proprieti antiinflamatorii i ajut la stimularea circulaiei sângelui în zonele afectate, contribuind astfel la vindecarea rapid a esuturilor. Cu o consisten uor absorbant, unguentul se aplic cu uurin pe piele i ptrunde profund, oferind un efect de calmare imediat. Ideal pentru sportivi sau persoane active, acest unguent de calitate superioar este alegerea perfect pentru îngrijirea i protejarea muchilor i articulaiilor.