Chiftelele vegane de sfeclă DmBio nu sunt doar un adevărat punct de atracție datorită culorii lor intense, ci și un adevărat deliciu. Conving cu gustul lor aromat și dulce de sfeclă roșie și condimente atent selecționate. Amestecul vegan gata pregătit face ca prepararea chiftelelor să fie rapidă și ușoară. Cu DmBio, toamna dvs. va fi un adevărat răsfăț.
Instrucțiuni de utilizare:
1. Se amestecă conținutul pachetului (160 g) într-un castron cu 250 ml de apă clocotită și se lasă la înmuiat timp de 10 minute. 2. Se formează 5-6 chiftele cu mâinile umezite. 3. Încălziți 2-3 linguri de ulei într-o tigaie antiaderentă și prăjiți chifteluțele la foc mediu până când devin crocante pe ambele părți.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Chiftelele vegane de sfeclă DmBio nu sunt doar un adevărat punct de atracție datorită culorii lor intense, ci și un adevărat deliciu. Conving cu gustul lor aromat și dulce de sfeclă roșie și condimente atent selecționate. Amestecul vegan gata pregătit face ca prepararea chiftelelor să fie rapidă și ușoară. Cu DmBio, toamna dvs. va fi un adevărat răsfăț.
Instrucțiuni de utilizare:
1. Se amestecă conținutul pachetului (160 g) într-un castron cu 250 ml de apă clocotită și se lasă la înmuiat timp de 10 minute. 2. Se formează 5-6 chiftele cu mâinile umezite. 3. Încălziți 2-3 linguri de ulei într-o tigaie antiaderentă și prăjiți chifteluțele la foc mediu până când devin crocante pe ambele părți.