Luați-vă simțurile într-o călătorie orientală! Mângâie-ți cerul gurii și mintea cu noul amestec de ceai de condimente de la dmBio. Gustul ceaiului este alcătuit dintr-o combinație de ghimbir picant, fenicul dulce și o notă subtilă de turmeric. Totul este completat de o notă de portocală și lemn dulce. Un amestec care te transpune într-o piață de condimente pentru un scurt moment cu toate simțurile. Bucurați-vă de micile momente din viață .
Instrucțiuni de utilizare:
Notă importantă: pregătiți întotdeauna ceaiul cu apă clocotită și lăsați-l să se infuzeze timp de cel puțin 5 minute. Aceasta estesingura modalitate de a obține un aliment sigur!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Luați-vă simțurile într-o călătorie orientală! Mângâie-ți cerul gurii și mintea cu noul amestec de ceai de condimente de la dmBio. Gustul ceaiului este alcătuit dintr-o combinație de ghimbir picant, fenicul dulce și o notă subtilă de turmeric. Totul este completat de o notă de portocală și lemn dulce. Un amestec care te transpune într-o piață de condimente pentru un scurt moment cu toate simțurile. Bucurați-vă de micile momente din viață .
Instrucțiuni de utilizare:
Notă importantă: pregătiți întotdeauna ceaiul cu apă clocotită și lăsați-l să se infuzeze timp de cel puțin 5 minute. Aceasta estesingura modalitate de a obține un aliment sigur!