Combinația cerească de nuci și ciocolată neagră deschide sezonul festiv al Adventului! Batonul de alune în ciocolată neagră de la dmBio convinge prin gustul său incredibil de delicios. Conținutul ridicat de nuci, de 38%, face din acest baton ceva foarte special. Rețeta este 100% vegană, iar ingredientele provin din agricultura ecologică. Batonul cu alune este o gustare perfectă pentru între mese și face să bată mai repede inimile celor care au poftă de dulce. Crăciunul are un gust atât de minunat!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Combinația cerească de nuci și ciocolată neagră deschide sezonul festiv al Adventului! Batonul de alune în ciocolată neagră de la dmBio convinge prin gustul său incredibil de delicios. Conținutul ridicat de nuci, de 38%, face din acest baton ceva foarte special. Rețeta este 100% vegană, iar ingredientele provin din agricultura ecologică. Batonul cu alune este o gustare perfectă pentru între mese și face să bată mai repede inimile celor care au poftă de dulce. Crăciunul are un gust atât de minunat!