Urechile sale ergonomice permit o prindere perfectă la orice vârstă. Textura sa moale, din plastic gros, îi asigură stabilitatea și soliditatea pentru joacă în grădină.
Potrivit pentru copii de la 10 luni, micul Dino este prezent alături de copii de diferite vârste pentru jocuri multiple în interior sau în aer liber.
Conceput pentru dezvoltarea abilităților motrice ale copiilor, dinozaurul încurajează controlul echilibrului și dezvoltarea coordonării motorii. Cu el cei mici se joacă singuri sau însoțiți de familia lor, își dezvoltă abilitatea, își eliberează energia și gustă bucuriile schimbarii.
Pentru că este mai ușor, Ludi se gândește la părinți prin includerea unui sistem manual de inflație în pachetul dinozaurilor. Tot ce ai nevoie pentru a te juca imediat.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Prezentare: Varsta recomandata: 10 luni+. Dimensiune: 59x49x22 cm. Material: 100% PVC Se curata cu o cârpă umedă. Sistem de umflare inclus.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Urechile sale ergonomice permit o prindere perfectă la orice vârstă. Textura sa moale, din plastic gros, îi asigură stabilitatea și soliditatea pentru joacă în grădină.
Potrivit pentru copii de la 10 luni, micul Dino este prezent alături de copii de diferite vârste pentru jocuri multiple în interior sau în aer liber.
Conceput pentru dezvoltarea abilităților motrice ale copiilor, dinozaurul încurajează controlul echilibrului și dezvoltarea coordonării motorii. Cu el cei mici se joacă singuri sau însoțiți de familia lor, își dezvoltă abilitatea, își eliberează energia și gustă bucuriile schimbarii.
Pentru că este mai ușor, Ludi se gândește la părinți prin includerea unui sistem manual de inflație în pachetul dinozaurilor. Tot ce ai nevoie pentru a te juca imediat.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Prezentare: Varsta recomandata: 10 luni+. Dimensiune: 59x49x22 cm. Material: 100% PVC Se curata cu o cârpă umedă. Sistem de umflare inclus.