el Dezaftan Clean a fost creat pentru igiena de zi cu zi și îngrijirea bucală a persoanelor predispuse la afte. Clorura de cetilpiridiniu conținută în compoziție inhibă aderența bacteriilor la suprafața dinților. Clorhexidina, care are un puternic efect antibacterian, împreună cu fluor, protejează eficient dinții împotriva cariilor. În plus, fluorul participă la remineralizarea smalțului. Compoziția produsului a fost îmbogățită cu gel de aloe, extract de rădăcină de ghimbir și bisabolol, care calmează iritațiile de astăzi.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
el Dezaftan Clean a fost creat pentru igiena de zi cu zi și îngrijirea bucală a persoanelor predispuse la afte. Clorura de cetilpiridiniu conținută în compoziție inhibă aderența bacteriilor la suprafața dinților. Clorhexidina, care are un puternic efect antibacterian, împreună cu fluor, protejează eficient dinții împotriva cariilor. În plus, fluorul participă la remineralizarea smalțului. Compoziția produsului a fost îmbogățită cu gel de aloe, extract de rădăcină de ghimbir și bisabolol, care calmează iritațiile de astăzi.