![Cumpără Crema antirid Miorelax, 30 ml, Herbagen Crema antirid Miorelax, 30 ml, Herbagen](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/31529-crema-antirid-miorelax-30-ml-herbagen-1.jpg?w=900&h=900)
Descrierea
Crema antirid, Miorelax, 30 ml, Herbagen [59418634]
Crema antirid Miorelax Herbagen are efect puternic antirid prin reducerea contracției mușchilor faciali ce produc ridurile de expresie (din jurul ochilor, gurii, nasului). Protejează pielea de îmbătrânire prematură, stimulând mecanismele proprii de apărare (acțiune antioxidantă).
Mod de utilizare: Se aplică de 2 ori pe zi, insistând în zonele cu riduri fine sau pronunțate. Cu fiecare zi se observă îmbunătățirea texturii pielii – efect de întinerire – iar după 3 săptămâni ridurile existente sunt evident atenuate.
Ingredientul activ MIOXINOL LS9736 este un complex de oligopeptide obținute din semințe de Okra (Hibiscus esculentus) arbore originar din Africa și sudul Asiei.
Prezentare: 30 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 31529 |
Categoria | Creme și Produse de Îngrijire pentru Față, Îngrijirea tenului |
Brand | Herbagen |
Volum | 30 ml |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
![Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/131701-133612829305169879-160x160.jpg?1716809338)
![Spray invizibil cu protectie solara SPF50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 200 ml, La Roche-Posay Spray invizibil cu protectie solara SPF50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 200 ml, La Roche-Posay](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/125691-133573014816109963-160x160.jpg?1721045068)
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere