O galeata Clemmy originala in forma de racheta, cu un caracter amuzant.
Caracteristici: Plin de activitati cu blocuri pentru a crea, stivui si imagina o multime de aventuri in spatiu. Copilul poate introduce blocurile prin orificiul din plastic moale si le poate recupera prin deschiderea capacului. Personajul poate fi fixat pe blocuri si introdus in racheta, gata sa plece in universul moale Clemmy! Manipularea blocurilor si jocul cu racheta, care este plina de texturi in relief, stimuleaza simtul tactil al copilului, dezvolta abilitatile manuale si imbunatatesc coordonarea ochi-mana.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
O galeata Clemmy originala in forma de racheta, cu un caracter amuzant.
Caracteristici: Plin de activitati cu blocuri pentru a crea, stivui si imagina o multime de aventuri in spatiu. Copilul poate introduce blocurile prin orificiul din plastic moale si le poate recupera prin deschiderea capacului. Personajul poate fi fixat pe blocuri si introdus in racheta, gata sa plece in universul moale Clemmy! Manipularea blocurilor si jocul cu racheta, care este plina de texturi in relief, stimuleaza simtul tactil al copilului, dezvolta abilitatile manuale si imbunatatesc coordonarea ochi-mana.