Cereale Bio din spelta cu lapte, +4 luni, 250 gr, Holle Baby Food [7640104950134]
Descriere: Se poate administra după vârsta de 4 luni.
Mod de utilizare: Piure cu lapte pentru copii peste 4 luni: Fierbeți 1ml apa împreună cu 1ml lapte și răciți la cca 50°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 5 linguri de Piure de grâu spelt bio (cca 25g) și lăsați să se răcească la 37°C. Piure cu lapte pentru hrănirea cu biberonul: Fierbeți 1ml apă împreună cu 1ml lapte și răciți la cca 50°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 2-3 linguri de Piure de grâu spelt (cca 25g) și lăsați să se răcească la 37°C. Piure cu lapte pentru copii peste 6luni: În loc de apă puteți folosi acum integral lapte. Restul de ingrediente se adaugă ca mai sus. Piure cu lapte împreună cu praf Formula 2 pentru copii peste 4luni: Fierbeți 1ml apa împreună cu 16ml lapte și răciți la cca 50°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 6 linguri de praf Formula 2 și apoi 3-4 linguri de Piure de grâu spelt (cca 25g) și lăsați să se răcească la 37°C. Piure cu fructe pentru copii peste 5luni: Fierbeți 7ml apă împreună cu 1ml lapte și răciți la cca 5°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 2 linguri de Piure de grâu spelt (cca 25g) și 1g de piure de fructe Holle. Amestecați și lăsați să se răcească la 37°C.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Cereale Bio din spelta cu lapte, +4 luni, 250 gr, Holle Baby Food [7640104950134]
Descriere: Se poate administra după vârsta de 4 luni.
Mod de utilizare: Piure cu lapte pentru copii peste 4 luni: Fierbeți 1ml apa împreună cu 1ml lapte și răciți la cca 50°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 5 linguri de Piure de grâu spelt bio (cca 25g) și lăsați să se răcească la 37°C. Piure cu lapte pentru hrănirea cu biberonul: Fierbeți 1ml apă împreună cu 1ml lapte și răciți la cca 50°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 2-3 linguri de Piure de grâu spelt (cca 25g) și lăsați să se răcească la 37°C. Piure cu lapte pentru copii peste 6luni: În loc de apă puteți folosi acum integral lapte. Restul de ingrediente se adaugă ca mai sus. Piure cu lapte împreună cu praf Formula 2 pentru copii peste 4luni: Fierbeți 1ml apa împreună cu 16ml lapte și răciți la cca 50°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 6 linguri de praf Formula 2 și apoi 3-4 linguri de Piure de grâu spelt (cca 25g) și lăsați să se răcească la 37°C. Piure cu fructe pentru copii peste 5luni: Fierbeți 7ml apă împreună cu 1ml lapte și răciți la cca 5°C. Turnați într-un vas și amestecați cu 2 linguri de Piure de grâu spelt (cca 25g) și 1g de piure de fructe Holle. Amestecați și lăsați să se răcească la 37°C.