Descriere: Acest centru de activități triunghiular are 5 părți: - pe una dintre părți este alfabetul format din cuburi multicolore, - pe altă parte o tablă de scris, - pe cea de-a treia o numărătoare. Cuburile alfabetului au pe o față imagini, iar pe cealaltă literele corespunzătoare (corespondent în limba engleză). - părțile laterale ale centrului de activități oferă jocuri de asociere constând într-un labirint cu animale și unul cu forme geometrice.
Produsul este realizat din lemn asigurând astfel o bună rezistență în timp. O jucărie educativă perfectă pentru copii cu vârste între 1 și 5 ani.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Descriere: Acest centru de activități triunghiular are 5 părți: - pe una dintre părți este alfabetul format din cuburi multicolore, - pe altă parte o tablă de scris, - pe cea de-a treia o numărătoare. Cuburile alfabetului au pe o față imagini, iar pe cealaltă literele corespunzătoare (corespondent în limba engleză). - părțile laterale ale centrului de activități oferă jocuri de asociere constând într-un labirint cu animale și unul cu forme geometrice.
Produsul este realizat din lemn asigurând astfel o bună rezistență în timp. O jucărie educativă perfectă pentru copii cu vârste între 1 și 5 ani.
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.