Masinuta in forma de catel pe care o puteti trage, cu un capac pe care puteti stivui cuburile si pe care il puteti ridica pentru a descoperi compartimentul de depozitare. Contine 4 blocuri moi Clemmy. Textura reliefata stimuleaza abilitatile si activitatile senzoriale. Descoperiti toate jucariile senzoriale din gama Soft Clemmy! Permiteti copilului sa se joace in siguranta cu Clemmy: materialul testat ultra-moale care poate fi curatat in masina de spalat vase! Acest produs are doua variante de culori: albastru sau portocaliu (va rugam specificati culoarea dorita).
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Masinuta in forma de catel pe care o puteti trage, cu un capac pe care puteti stivui cuburile si pe care il puteti ridica pentru a descoperi compartimentul de depozitare. Contine 4 blocuri moi Clemmy. Textura reliefata stimuleaza abilitatile si activitatile senzoriale. Descoperiti toate jucariile senzoriale din gama Soft Clemmy! Permiteti copilului sa se joace in siguranta cu Clemmy: materialul testat ultra-moale care poate fi curatat in masina de spalat vase! Acest produs are doua variante de culori: albastru sau portocaliu (va rugam specificati culoarea dorita).