Carusel muzical Vintage Little Flowers, Little Dutch
Codul produsului: 133327
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Carusel muzical Vintage Little Flowers, Little Dutch
Urmărește-o pe Miffy când începe să cânte o melodie de leagăn! Ea este înconjurată de cele mai frumoase flori din colecția Vintage Little Flowers de la Little Dutch. Pe măsură ce florile și Miffy se învârt în jur, vei fi liniștit de sunetul dulce al unei melodii de leagăn. O distracție minunată pentru micuțul tău care stimulează dezvoltarea vizuală. Mobilele muzicale sunt potrivite de la naștere și se pot atașa ușor de un cămin sau un parc pentru copii.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Carusel muzical Vintage Little Flowers, Little Dutch
Urmărește-o pe Miffy când începe să cânte o melodie de leagăn! Ea este înconjurată de cele mai frumoase flori din colecția Vintage Little Flowers de la Little Dutch. Pe măsură ce florile și Miffy se învârt în jur, vei fi liniștit de sunetul dulce al unei melodii de leagăn. O distracție minunată pentru micuțul tău care stimulează dezvoltarea vizuală. Mobilele muzicale sunt potrivite de la naștere și se pot atașa ușor de un cămin sau un parc pentru copii.
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.