Caruciorul pentru papusi Susie de la Milly Mally este confectionat din materiale de inalta calitate si are toate functiile si aspectul unui carucior pentru bebelusi. Susie este un carucior pentru papusi conceput pentru a transporta papusi de pana la 50 cm lungime. Este echipat cu o copertina pliabila si centuri de siguranta. Caruciorul dispune si de un cos generos, pretabil pentru accesoriile necesare papusilor, inclusive sticle cu lapte, hainute sau scutece.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Caruciorul pentru papusi Susie de la Milly Mally este confectionat din materiale de inalta calitate si are toate functiile si aspectul unui carucior pentru bebelusi. Susie este un carucior pentru papusi conceput pentru a transporta papusi de pana la 50 cm lungime. Este echipat cu o copertina pliabila si centuri de siguranta. Caruciorul dispune si de un cos generos, pretabil pentru accesoriile necesare papusilor, inclusive sticle cu lapte, hainute sau scutece.
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.