Fabricata din materiale moi, placute la atingere, carticica La ferma are pe coperta o vacuta al carei cap chitaie, spre amuzamentul bebelusului. In plus pentru calmarea gingiilor celui mic, cartica este prevazuta si cu o jucarie pentru dentitie. Carticica are 8 pagini viu colorate cu material fosnaitor care cu siguranta va atrage atentia bebelusului tau.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Fabricata din materiale moi, placute la atingere, carticica La ferma are pe coperta o vacuta al carei cap chitaie, spre amuzamentul bebelusului. In plus pentru calmarea gingiilor celui mic, cartica este prevazuta si cu o jucarie pentru dentitie. Carticica are 8 pagini viu colorate cu material fosnaitor care cu siguranta va atrage atentia bebelusului tau.