O cărticică de 8 pagini, plină de culoare, cu 8 imagini haioase de explorat de către bebeluș. Paginile din material moale, plăcut la atingere, sunt umplute cu un material care foșnește. Caracteristici:
fiecare carte din această colecție este prevăzută cu un dispozitiv de agățat la cărucior, pătuț sau scaun auto;
bebelușul descoperă culori, sunete, texturi;
o jucărie moale, sigură, ce poate fi spalată la mașină.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
O cărticică de 8 pagini, plină de culoare, cu 8 imagini haioase de explorat de către bebeluș. Paginile din material moale, plăcut la atingere, sunt umplute cu un material care foșnește. Caracteristici:
fiecare carte din această colecție este prevăzută cu un dispozitiv de agățat la cărucior, pătuț sau scaun auto;
bebelușul descoperă culori, sunete, texturi;
o jucărie moale, sigură, ce poate fi spalată la mașină.