Capricare 1, lapte pentru sugari cu lapte de capră, de la naștere, 800 g
Capricare 1, lapte pentru sugari cu lapte de capră, de la naștere, 800 g
Codul produsului: 312372
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Capricare 1 Lapte pentru Sugari, 800g Beneficiezi de nutritie completa si echilibrata pentru micutul tau cu laptele pentru sugari Capricare 1. Formula special conceputa pentru sugari asigura un aport optim de vitamine si minerale esentiale pentru o crestere sanatoasa. Cu ingrediente de inalta calitate si fara adaos de zaharuri, acest lapte reprezinta alegerea ideala pentru perioada de alaptare a bebelusului tau. Ingrediente: - Lapte de capra integral - Lactoza - Uleiuri vegetale nesaturate - Vitamine esentiale Caracteristici produs: - Greutate: 800g - Recomandat pentru sugari de la nastere Ofera-i micutului tau tot ce are nevoie pentru o dezvoltare armonioasa cu laptele pentru sugari Capricare 1!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Capricare 1 Lapte pentru Sugari, 800g Beneficiezi de nutritie completa si echilibrata pentru micutul tau cu laptele pentru sugari Capricare 1. Formula special conceputa pentru sugari asigura un aport optim de vitamine si minerale esentiale pentru o crestere sanatoasa. Cu ingrediente de inalta calitate si fara adaos de zaharuri, acest lapte reprezinta alegerea ideala pentru perioada de alaptare a bebelusului tau. Ingrediente: - Lapte de capra integral - Lactoza - Uleiuri vegetale nesaturate - Vitamine esentiale Caracteristici produs: - Greutate: 800g - Recomandat pentru sugari de la nastere Ofera-i micutului tau tot ce are nevoie pentru o dezvoltare armonioasa cu laptele pentru sugari Capricare 1!
Сaracteristicile
Codul produsului
312372
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.