Ciucuri Calmante Asimetrice Canpol BabiesBoo, Set de 2 Portocalii, 18m+ Aceste ciucuri asimetrice Canpol BabiesBoo sunt realizate din silicon moale i sunt proiectate special pentru a calma gingiile sensibile ale bebeluilor în timpul perioadei de dentiie. Designul lor inovativ asigur o potrivire confortabil în gura micuilor, oferindu-le un efect de masaj uor pentru a ajuta la reducerea disconfortului asociat cu erupia dinilor. Setul include 2 ciucuri calmante cu forme i culori atrgtoare, care sunt potrivite pentru copiii cu vârsta de peste 18 luni. Produsul este sigur, non-toxic i uor de curat, fiind un companion practic i benefic în dezvoltarea sntoas a bebeluului dumneavoastr.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Ciucuri Calmante Asimetrice Canpol BabiesBoo, Set de 2 Portocalii, 18m+ Aceste ciucuri asimetrice Canpol BabiesBoo sunt realizate din silicon moale i sunt proiectate special pentru a calma gingiile sensibile ale bebeluilor în timpul perioadei de dentiie. Designul lor inovativ asigur o potrivire confortabil în gura micuilor, oferindu-le un efect de masaj uor pentru a ajuta la reducerea disconfortului asociat cu erupia dinilor. Setul include 2 ciucuri calmante cu forme i culori atrgtoare, care sunt potrivite pentru copiii cu vârsta de peste 18 luni. Produsul este sigur, non-toxic i uor de curat, fiind un companion practic i benefic în dezvoltarea sntoas a bebeluului dumneavoastr.