Sucitorul calmant pentru bebelui Canpol BabiesBoo este soluia perfect pentru a calma micuii în timpul perioadei de dentiie. Fabricat din silicon moale i simetric, acest sucitor este conceput special pentru copiii cu vârsta cuprins între 6 i 18 luni. Culorile vii i designul atrgtor îl fac apreciat atât de prini, cât i de bebelui. Setul include 2 suzete portocalii, fiind astfel ideal pentru a fi utilizat în diverse momente ale zilei. Alege calitatea i confortul pentru copilul tu cu sucitorul Canpol BabiesBoo!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sucitorul calmant pentru bebelui Canpol BabiesBoo este soluia perfect pentru a calma micuii în timpul perioadei de dentiie. Fabricat din silicon moale i simetric, acest sucitor este conceput special pentru copiii cu vârsta cuprins între 6 i 18 luni. Culorile vii i designul atrgtor îl fac apreciat atât de prini, cât i de bebelui. Setul include 2 suzete portocalii, fiind astfel ideal pentru a fi utilizat în diverse momente ale zilei. Alege calitatea i confortul pentru copilul tu cu sucitorul Canpol BabiesBoo!