Canpol Babies Hello Little, recipient non-snack, turcoaz, 200 ml
Canpol Babies Hello Little, recipient non-snack, turcoaz, 200 ml
Codul produsului: 314206
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Paharul pentru gustri Hello Little de la Canpol este accesoriul perfect pentru micuul dumneavoastr. Cu un design elegant în culoarea turcoaz, acest pahar nu doar încânt ochiul, ci este i practic în utilizare. Realizat din materiale sigure pentru copii, este uor de curat i poate fi folosit cu încredere zi de zi. Ideal pentru a servi gustri sau lichide, acest pahar este un element indispensabil în rutina zilnic a copilului dumneavoastr. Fiind rezistent i durabil, acest pahar va fi alturi de micuul dumneavoastr în numeroase momente frumoase.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Paharul pentru gustri Hello Little de la Canpol este accesoriul perfect pentru micuul dumneavoastr. Cu un design elegant în culoarea turcoaz, acest pahar nu doar încânt ochiul, ci este i practic în utilizare. Realizat din materiale sigure pentru copii, este uor de curat i poate fi folosit cu încredere zi de zi. Ideal pentru a servi gustri sau lichide, acest pahar este un element indispensabil în rutina zilnic a copilului dumneavoastr. Fiind rezistent i durabil, acest pahar va fi alturi de micuul dumneavoastr în numeroase momente frumoase.