Canpol Babies, castron de silicon cu ventuză, roz, de la 6 luni, 330 ml
Canpol Babies, castron de silicon cu ventuză, roz, de la 6 luni, 330 ml
Codul produsului: 314661
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Bolul de silicon Canpol cu ventuz este accesoriul perfect pentru hrnirea copilului tu într-un mod simplu i eficient. Cu o capacitate de 330 ml, acest bol este ideal pentru servirea meselor principale. Ventuza de pe partea de jos asigur o fixare stabil pe suprafee plane, prevenind eventualele accidente. Rozul delicat confer un aspect plcut i atrgtor. Adaug acest bol practic i sigur în colecia ta de ustensile pentru hrnirea copilului!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Bolul de silicon Canpol cu ventuz este accesoriul perfect pentru hrnirea copilului tu într-un mod simplu i eficient. Cu o capacitate de 330 ml, acest bol este ideal pentru servirea meselor principale. Ventuza de pe partea de jos asigur o fixare stabil pe suprafee plane, prevenind eventualele accidente. Rozul delicat confer un aspect plcut i atrgtor. Adaug acest bol practic i sigur în colecia ta de ustensile pentru hrnirea copilului!