Canpol Babies, biberon cu scurgere lentă cu mânere, Happy Animals, 3-6 luni, 120 ml
Canpol Babies, biberon cu scurgere lentă cu mânere, Happy Animals, 3-6 luni, 120 ml
Codul produsului: 308277
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Recipientul de sticl colorat Canpol Babies este un accesoriu practic i elegant pentru hrnirea bebeluului tu. Capacitatea sa generoas de 120ml este ideal pentru pstrarea lichidelor necesare micuului în timpul plimbrilor sau cltoriilor. Mânerul încorporat faciliteaz prinderea i manevrarea cu uurin. Realizat din materiale sigure pentru sntatea copilului, acest recipient este o alegere excelent pentru orice printe preocupat de bunstarea micuului su.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Recipientul de sticl colorat Canpol Babies este un accesoriu practic i elegant pentru hrnirea bebeluului tu. Capacitatea sa generoas de 120ml este ideal pentru pstrarea lichidelor necesare micuului în timpul plimbrilor sau cltoriilor. Mânerul încorporat faciliteaz prinderea i manevrarea cu uurin. Realizat din materiale sigure pentru sntatea copilului, acest recipient este o alegere excelent pentru orice printe preocupat de bunstarea micuului su.