Cana cu pai culisant Click Lock Spill Flip, +12 luni, 296 ml, Munchkin
Cană cu pai Flip Click Lock 12L+ , 296ml de la Munchkin face parte din nouă gama revoluționară Click & Lock care are un sistem unic de închidere și deschidere printr-un singur Click. Aceste căni sunt dotate cu un capac care printr-un simplu click-lock se închide ermetic și dă dovadă de o etanșare sigură. Click & Lock singurul sistem care garantează închiderea ermetică printr-un singur click. Paiul de băut este realizat dintr-un material moale din silicon pentru a fi mai ușor de băut și pentru a proteja gingiile bebelușului. Prevăzută cu supapă anticurgere pentru a evita curgerile nedorite. Paiul intră în interiorul canitei o igienă corectă. Cana este translucidă și va permite să vedeți tot timpul cât lichid mai este în interior. Vârsta recomandată este de peste 12 luni+ . 0%BPA. PREȚUL ESTE PENTRU 1 SINGUR PRODUS. IMAGINEA ESTE DOAR SUGESTIVĂ. VĂ RUGĂM SPECIFICAȚI ÎN COMANDĂ CE CULOARE DORIȚI - FETIȚĂ/ BĂIAT.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Cana cu pai culisant Click Lock Spill Flip, +12 luni, 296 ml, Munchkin
Cană cu pai Flip Click Lock 12L+ , 296ml de la Munchkin face parte din nouă gama revoluționară Click & Lock care are un sistem unic de închidere și deschidere printr-un singur Click. Aceste căni sunt dotate cu un capac care printr-un simplu click-lock se închide ermetic și dă dovadă de o etanșare sigură. Click & Lock singurul sistem care garantează închiderea ermetică printr-un singur click. Paiul de băut este realizat dintr-un material moale din silicon pentru a fi mai ușor de băut și pentru a proteja gingiile bebelușului. Prevăzută cu supapă anticurgere pentru a evita curgerile nedorite. Paiul intră în interiorul canitei o igienă corectă. Cana este translucidă și va permite să vedeți tot timpul cât lichid mai este în interior. Vârsta recomandată este de peste 12 luni+ . 0%BPA. PREȚUL ESTE PENTRU 1 SINGUR PRODUS. IMAGINEA ESTE DOAR SUGESTIVĂ. VĂ RUGĂM SPECIFICAȚI ÎN COMANDĂ CE CULOARE DORIȚI - FETIȚĂ/ BĂIAT.