Supliment alimentar Wap Pur Cristalin 100% Hiperalergic cu 20 de plicuri este o alegere excelent pentru meninerea sntii oaselor i a dinilor. Fiecare plic conine o formul special, cu coninut ridicat de calciu i vitamina D, ce ajut la absorbia optim a calciului în organism. Produsul este recomandat pentru toate vârstele i este potrivit inclusiv pentru persoanele cu sensibiliti sau alergii, datorit compoziiei sale hipoalergenice. Beneficiaz acum de beneficiile acestui supliment esenial pentru sntatea ta!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Supliment alimentar Wap Pur Cristalin 100% Hiperalergic cu 20 de plicuri este o alegere excelent pentru meninerea sntii oaselor i a dinilor. Fiecare plic conine o formul special, cu coninut ridicat de calciu i vitamina D, ce ajut la absorbia optim a calciului în organism. Produsul este recomandat pentru toate vârstele i este potrivit inclusiv pentru persoanele cu sensibiliti sau alergii, datorit compoziiei sale hipoalergenice. Beneficiaz acum de beneficiile acestui supliment esenial pentru sntatea ta!