Cadita ergonomica cu suport anatomic Smarald Lagoon, Thermobaby
Caracteristici: - Cădită ergonomică va face momentul băiței mai plăcut atât pentru bebe, cât și pentru mami - O manieră modernă de a face băița bebelușului - Cădita Lagoon are încorporat un hamac de baie ușor înclinat și confortabil, pentru bebelușii de la 0 la 6 luni (max. 70 cm/8 kg) - Odată ce bebe stă în funduleț fără a fi ajutat, puteți folosi suportul pentru șezut, recomandat până la 12 luni, numai sub supravegherea unui adult - Testată și produsă conform normelor de securitate europene în vigoare
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Cadita ergonomica cu suport anatomic Smarald Lagoon, Thermobaby
Caracteristici: - Cădită ergonomică va face momentul băiței mai plăcut atât pentru bebe, cât și pentru mami - O manieră modernă de a face băița bebelușului - Cădita Lagoon are încorporat un hamac de baie ușor înclinat și confortabil, pentru bebelușii de la 0 la 6 luni (max. 70 cm/8 kg) - Odată ce bebe stă în funduleț fără a fi ajutat, puteți folosi suportul pentru șezut, recomandat până la 12 luni, numai sub supravegherea unui adult - Testată și produsă conform normelor de securitate europene în vigoare