Brush-Baby KidzSonic Flamingo, periuță de dinți sonică pentru copii, vârsta 3+, 1 bucată
Brush-Baby KidzSonic Flamingo, periuță de dinți sonică pentru copii, vârsta 3+, 1 bucată
Codul produsului: 312678
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Periua de dini sonic Brush-Baby Kidz pentru copii de 3 ani i peste este partenerul ideal pentru igiena oral a celor mici. Cu designul su captivant inspirat de flcrile vesele, aceast periu va transforma rutina zilnic de periaj dentar într-o aventur plin de entuziasm pentru cei mici. Fabricat cu grij din materiale de înalt calitate, periua sonic Brush-Baby Kidz asigur o curare eficient i delicat a dinilor i gingiilor sensibile ale copiilor. Tehnologia sonic inovatoare ofer 22.000 de micri pe minut pentru eliminarea eficient a plcii bacteriene i a resturilor alimentare, contribuind la meninerea unei igiene orale optime. Compact i uor de manevrat de ctre cei mici, periua de dini Brush-Baby Kidz este un instrument de încredere în promovarea unei igiene orale sntoase i distractive pentru copiii cu vârsta de 3 ani i peste.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Periua de dini sonic Brush-Baby Kidz pentru copii de 3 ani i peste este partenerul ideal pentru igiena oral a celor mici. Cu designul su captivant inspirat de flcrile vesele, aceast periu va transforma rutina zilnic de periaj dentar într-o aventur plin de entuziasm pentru cei mici. Fabricat cu grij din materiale de înalt calitate, periua sonic Brush-Baby Kidz asigur o curare eficient i delicat a dinilor i gingiilor sensibile ale copiilor. Tehnologia sonic inovatoare ofer 22.000 de micri pe minut pentru eliminarea eficient a plcii bacteriene i a resturilor alimentare, contribuind la meninerea unei igiene orale optime. Compact i uor de manevrat de ctre cei mici, periua de dini Brush-Baby Kidz este un instrument de încredere în promovarea unei igiene orale sntoase i distractive pentru copiii cu vârsta de 3 ani i peste.