Pregătește-te pentru o aventură captivantă în lumea științei și tehnologiei cu Bratul Robotic Hidraulic. Acest set educativ nu doar îți dezvoltă abilitățile practice, ci și îți oferă o experiență hands-on cu principiile simple ale hidraulicii, aducând în același timp o doză de distracție și învățare.
Construiește-ți propriul braț robotic și învață despre tehnologia hidraulică. Prinderea realistă poate ridica, muta și apuca o gamă largă de obiecte - toate fără electricitate!
Specificatii: Dimensiune cutie: 24 x 22 x 6 cm Varsta: 8 ani+
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Pregătește-te pentru o aventură captivantă în lumea științei și tehnologiei cu Bratul Robotic Hidraulic. Acest set educativ nu doar îți dezvoltă abilitățile practice, ci și îți oferă o experiență hands-on cu principiile simple ale hidraulicii, aducând în același timp o doză de distracție și învățare.
Construiește-ți propriul braț robotic și învață despre tehnologia hidraulică. Prinderea realistă poate ridica, muta și apuca o gamă largă de obiecte - toate fără electricitate!
Specificatii: Dimensiune cutie: 24 x 22 x 6 cm Varsta: 8 ani+