Bol Snack Catcher Click Lock Green, Munchkin [5019090110068]
Bol-ul Snack Catcher Click Lock de la Munchkin are următoarele caracteristici: Ideal pentru cereale, biscuiți, gustări și datorită capacului cu închidere ermetică crează un sigiliu orpind copilul de la deschidere. Click & Lock singurul sistem care garantează închiderea ermetică printr-un singur click. Capacul moale permite copilului să poată să mănânce singur din bol, dar în același timp previne scurgerile pe podea, în mașină sau în cărucior. Capacul moale se pliază pentru a crea o etanșare sigură și păstrează gustările proaspete atunci când este închis bol-ul. Are un mâner moale, ergonomic care permite ținerea în mânuța de către copil. 0%BPA.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Bol Snack Catcher Click Lock Green, Munchkin [5019090110068]
Bol-ul Snack Catcher Click Lock de la Munchkin are următoarele caracteristici: Ideal pentru cereale, biscuiți, gustări și datorită capacului cu închidere ermetică crează un sigiliu orpind copilul de la deschidere. Click & Lock singurul sistem care garantează închiderea ermetică printr-un singur click. Capacul moale permite copilului să poată să mănânce singur din bol, dar în același timp previne scurgerile pe podea, în mașină sau în cărucior. Capacul moale se pliază pentru a crea o etanșare sigură și păstrează gustările proaspete atunci când este închis bol-ul. Are un mâner moale, ergonomic care permite ținerea în mânuța de către copil. 0%BPA.