Bol-ul Snack Catcher Click Lock de la Munchkin are următoarele caracteristici: Ideal pentru cereale, biscuiți, gustări și datorită capacului cu închidere ermetică crează un sigiliu orpind copilul de la deschidere. Click & Lock singurul sistem care garantează închiderea ermetică printr-un singur click. Capacul moale permite copilului să poată să mănânce singur din bol, dar în același timp previne scurgerile pe podea, în mașină sau în cărucior. Capacul moale se pliază pentru a crea o etanșare sigură și păstrează gustările proaspete atunci când este închis bol-ul. Are un mâner moale, ergonomic care permite ținerea în mânuța de către copil. 0% BPA.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Bol-ul Snack Catcher Click Lock de la Munchkin are următoarele caracteristici: Ideal pentru cereale, biscuiți, gustări și datorită capacului cu închidere ermetică crează un sigiliu orpind copilul de la deschidere. Click & Lock singurul sistem care garantează închiderea ermetică printr-un singur click. Capacul moale permite copilului să poată să mănânce singur din bol, dar în același timp previne scurgerile pe podea, în mașină sau în cărucior. Capacul moale se pliază pentru a crea o etanșare sigură și păstrează gustările proaspete atunci când este închis bol-ul. Are un mâner moale, ergonomic care permite ținerea în mânuța de către copil. 0% BPA.