Siropul pentru copii BluKid este un produs de calitate superioar ce conine 150ml de formula special, perfect adaptat nevoilor celor mici. Cu un gust delicios i o consisten uor de administrat, acest sirop este ideal pentru a ajuta la calmarea tusei i a durerilor de gât. Fabricat cu ingrediente atent selectate, BluKid reprezint un aliat de încredere în îngrijirea sntii copiilor dumneavoastr. Alegei BluKid pentru a oferi celor mici tot sprijinul de care au nevoie pentru a se recupera rapid i eficient.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Siropul pentru copii BluKid este un produs de calitate superioar ce conine 150ml de formula special, perfect adaptat nevoilor celor mici. Cu un gust delicios i o consisten uor de administrat, acest sirop este ideal pentru a ajuta la calmarea tusei i a durerilor de gât. Fabricat cu ingrediente atent selectate, BluKid reprezint un aliat de încredere în îngrijirea sntii copiilor dumneavoastr. Alegei BluKid pentru a oferi celor mici tot sprijinul de care au nevoie pentru a se recupera rapid i eficient.