Formula speciala a balsamului de buze Blistex Protect Plus 425g ofera protectie intensiva impotriva factorilor externi nocivi, mentinand buzele hidratate si catifelate. Cu proprietati reparatoare, regenerative si de hranire profunda, acest balsam este partenerul ideal pentru ingrijirea zilnica a buzelor tale. Bucura-te de senzatia de confort si prospetime cu Blistex Protect Plus 425g!
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Formula speciala a balsamului de buze Blistex Protect Plus 425g ofera protectie intensiva impotriva factorilor externi nocivi, mentinand buzele hidratate si catifelate. Cu proprietati reparatoare, regenerative si de hranire profunda, acest balsam este partenerul ideal pentru ingrijirea zilnica a buzelor tale. Bucura-te de senzatia de confort si prospetime cu Blistex Protect Plus 425g!