Bioliq 45+, Cremă de zi pentru fermitate și netezire, 50 ml
Bioliq 45+, Cremă de zi pentru fermitate și netezire, 50 ml
Codul produsului: 307750
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Descriere:
Crema de zi pentru fermitate și netezire netezește intens ridurile. Redă fermitatea și densitatea pielii. Uniformizează nuanța pielii.
Oferă un efect vizibil de fermitate, uniformizează ridurile și îmbunătățește ovalul feței. Are efect de strălucire, reduce formarea petelor de melanină și uniformizează nuanța pielii. Datorită extractului de nufăr (Nymphaea alba), neutralizează efectele nocive ale radicalilor liberi și îmbunătățește metabolismul colagenului și elastinei, redând pielii netezimea și densitatea corespunzătoare. În plus, susține regenerarea, hidratează și calmează iritațiile.
Cum se utilizează:
Utilizați în fiecare dimineață pe pielea curățată a feței, gâtului și decolteului.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Crema de zi pentru fermitate și netezire netezește intens ridurile. Redă fermitatea și densitatea pielii. Uniformizează nuanța pielii.
Oferă un efect vizibil de fermitate, uniformizează ridurile și îmbunătățește ovalul feței. Are efect de strălucire, reduce formarea petelor de melanină și uniformizează nuanța pielii. Datorită extractului de nufăr (Nymphaea alba), neutralizează efectele nocive ale radicalilor liberi și îmbunătățește metabolismul colagenului și elastinei, redând pielii netezimea și densitatea corespunzătoare. În plus, susține regenerarea, hidratează și calmează iritațiile.
Cum se utilizează:
Utilizați în fiecare dimineață pe pielea curățată a feței, gâtului și decolteului.