Cu o formul delicat i eficient, Apa Micelar Biolaven este alegerea perfect pentru curarea delicat a tenului tu. Potrivit pentru toate tipurile de piele, inclusiv cea sensibil, aceast ap micelar conine ingrediente naturale precum lavand i ap floral de lavand, recunoscute pentru proprietile lor calmante i regenerante. Îndeprteaz cu blândee machiajul, impuritile i excesul de sebum, lsând pielea proaspt, hidratat i catifelat. Testat dermatologic i oftalmologic, Apa Micelar Biolaven te va ajuta s îi menii tenul curat i sntos.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Cu o formul delicat i eficient, Apa Micelar Biolaven este alegerea perfect pentru curarea delicat a tenului tu. Potrivit pentru toate tipurile de piele, inclusiv cea sensibil, aceast ap micelar conine ingrediente naturale precum lavand i ap floral de lavand, recunoscute pentru proprietile lor calmante i regenerante. Îndeprteaz cu blândee machiajul, impuritile i excesul de sebum, lsând pielea proaspt, hidratat i catifelat. Testat dermatologic i oftalmologic, Apa Micelar Biolaven te va ajuta s îi menii tenul curat i sntos.