![Cumpără Bioderma Pigmentbio H2O, loțiune micelară iluminatoare, 250 ml Bioderma Pigmentbio H2O, loțiune micelară iluminatoare, 250 ml](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/310827-133631857820632668.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Cu Bioderma Pigmentbio H2O Micelar Iluminatoare, vei experimenta o curare eficient i delicat pentru tenul tu. Formula sa special, îmbogit cu ingrediente iluminatoare, îi confer un ten sntos i strlucitor. Perfect pentru toate tipurile de ten, aceast ap micelar nu necesit cltire i este potrivit i pentru tenul sensibil. Completeaz-i rutina de îngrijire a tenului cu acest produs inovator de la Bioderma.
Сaracteristicile
Codul produsului | 310827 |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Bioderma Pigmentbio H2O, loțiune micelară iluminatoare, 250 ml
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Bestsellere
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Este foarte utila si preturi foarte bune. La produse. Sunt foarte multumita Recomand sa cumparati dw la aceasta farmacie
Denisa
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Andreea Enache
Foarte tare aplicația,am comandat și a doua zi am primit comanda!
ALEX Silviu
Am comandat de mai multe ori și au fost promti și corecți! Recomand!!
Viorica Apostol
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
Multumesc frumos, serviciile voastre excelente, bonusul cadou o idee de exceptie, va voi recomanda mai departe. :) Seara buna, Loredana Tanase
Loredana Tanase
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Incredibil de rapizi ,am primit comanda la câteva ore după ce am plasato
Melania Attia
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Foarte usor de comandat , o disersitate mare de produse si costul transport foarte rezonabil . Re comand !!!
ivan corina florycory
O metoda facila de a comanda suplimente, OTC și dispozitive medicale fara restricție. Livrarea e in 3 zile iar costul, 9 lei.
Cristina A.D.