Bioderma Atoderm Gel Douche, gel de duș și de baie, 500 ml
Bioderma Atoderm Gel Douche, gel de duș și de baie, 500 ml
Codul produsului: 307875
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Atoderm Gel de Dus de la Bioderma este un gel de dus delicat i hidratant, special conceput pentru pielea uscat i sensibil. Cu o formul blând i fr spun, acest gel de dus cur eficient pielea fr a o usca sau irita. Bogat în ageni hidratanti i calmanti, gelul de dus Bioderma Atoderm las pielea catifelat, hidratat i protejat împotriva uscciunii. Perfect pentru întreaga familie, inclusiv pentru cei cu piele sensibil sau intolerant la spunuri obinuite.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Atoderm Gel de Dus de la Bioderma este un gel de dus delicat i hidratant, special conceput pentru pielea uscat i sensibil. Cu o formul blând i fr spun, acest gel de dus cur eficient pielea fr a o usca sau irita. Bogat în ageni hidratanti i calmanti, gelul de dus Bioderma Atoderm las pielea catifelat, hidratat i protejat împotriva uscciunii. Perfect pentru întreaga familie, inclusiv pentru cei cu piele sensibil sau intolerant la spunuri obinuite.
Сaracteristicile
Codul produsului
307875
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.