Bielenda Professional, sare de baie pentru picioare cu lămâie și mentă, 600 g
Bielenda Professional, sare de baie pentru picioare cu lămâie și mentă, 600 g
Codul produsului: 310534
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Programul pentru picioare Bielenda Sare de Baie cu lmâie i ment este soluia perfect pentru a rsfa i revigora picioarele obosite. Cu o formul special ce combina sare de mare cu uleiuri eseniale de lmâie i ment, acest produs ofer o experien de spa relaxant direct la tine acas. Sarea de baie ajut la exfolierea delicat a pielii, îndeprtând impuritile i hidratând în profunzime. Profita de beneficiile aromaterapiei i relaxeaz-te în timp ce ingredientele naturale îi revigoreaz picioarele. Realizeaz un moment special de wellness pentru tine însui cu acest program pentru picioare Bielenda.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Programul pentru picioare Bielenda Sare de Baie cu lmâie i ment este soluia perfect pentru a rsfa i revigora picioarele obosite. Cu o formul special ce combina sare de mare cu uleiuri eseniale de lmâie i ment, acest produs ofer o experien de spa relaxant direct la tine acas. Sarea de baie ajut la exfolierea delicat a pielii, îndeprtând impuritile i hidratând în profunzime. Profita de beneficiile aromaterapiei i relaxeaz-te în timp ce ingredientele naturale îi revigoreaz picioarele. Realizeaz un moment special de wellness pentru tine însui cu acest program pentru picioare Bielenda.
Сaracteristicile
Codul produsului
310534
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.