Bielenda Professional, Loțiune de corp regenerantă cu cocktail de vitamine, 490 ml
Bielenda Professional, Loțiune de corp regenerantă cu cocktail de vitamine, 490 ml
Codul produsului: 310533
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Balsamul de corp regenerator Bielenda cu cocktail de vitamine, în ambalajul su generos de 490ml, este soluia perfect pentru hidratarea intens a pielii tale. Cu o formul special ce conine un amestec revitalizant de vitamine, produsul îi va oferi o piele catifelat i rejuvenat. Aplic-l zilnic pentru rezultate vizibile i bucur-te de o senzaie de prospetime i îngrijire delicat pe tot parcursul zilei. Perfecionat pentru a-i oferi o experien premium de îngrijire a pielii, acest balsam reprezint alegerea ideal pentru rutina ta de frumusee cotidian.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Balsamul de corp regenerator Bielenda cu cocktail de vitamine, în ambalajul su generos de 490ml, este soluia perfect pentru hidratarea intens a pielii tale. Cu o formul special ce conine un amestec revitalizant de vitamine, produsul îi va oferi o piele catifelat i rejuvenat. Aplic-l zilnic pentru rezultate vizibile i bucur-te de o senzaie de prospetime i îngrijire delicat pe tot parcursul zilei. Perfecionat pentru a-i oferi o experien premium de îngrijire a pielii, acest balsam reprezint alegerea ideal pentru rutina ta de frumusee cotidian.
Сaracteristicile
Codul produsului
310533
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.