Bandajul din vat de bumbac i viscoz, în greutate de 500g, este un produs de calitate superioar, ideal pentru uz medical i casnic. Bandajul este moale i absorbant, fiind potrivit pentru diferite tipuri de îngrijiri i proceduri. Fiind ambalat individual, este comod de utilizat i pstrat. Cu o lungime generoas, acest bandaj este versatil i poate fi tiat la dimensiunea potrivit, asigurând astfel o utilizare eficient. Adugai acest produs la kit-ul dvs. de prim ajutor sau folosii-l în diverse activiti de îngrijire personal. Alegei calitatea i fiabilitatea acestui bandaj pentru nevoile dvs. quotidiane.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Bandajul din vat de bumbac i viscoz, în greutate de 500g, este un produs de calitate superioar, ideal pentru uz medical i casnic. Bandajul este moale i absorbant, fiind potrivit pentru diferite tipuri de îngrijiri i proceduri. Fiind ambalat individual, este comod de utilizat i pstrat. Cu o lungime generoas, acest bandaj este versatil i poate fi tiat la dimensiunea potrivit, asigurând astfel o utilizare eficient. Adugai acest produs la kit-ul dvs. de prim ajutor sau folosii-l în diverse activiti de îngrijire personal. Alegei calitatea i fiabilitatea acestui bandaj pentru nevoile dvs. quotidiane.
Сaracteristicile
Codul produsului
311462
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.