beBIO Ewa Chodakowska, Cremă naturală pentru mâini, terapie bioactivă pentru piele cu prebiotice, miere și vanilie, 50 ml
beBIO Ewa Chodakowska, Cremă naturală pentru mâini, terapie bioactivă pentru piele cu prebiotice, miere și vanilie, 50 ml
Codul produsului: 311952
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
BeBio Ewa Chodakowska Naturalny krem de mâini cu miere i vanilie, 50 ml, este un produs de îngrijire a pielii creat pentru a hidrata i hrni pielea uscat a mâinilor. Formulat cu ingrediente naturale de calitate superioar, acest krem reprezint alegerea perfect pentru a-i menine mâinile moi i catifelate. Ambalajul de 50 ml este perfect pentru a fi luat cu tine oriunde mergi, astfel încât s ai mereu grij de mâinile tale. Opteaz pentru acest produs i redescoper senzaia de piele neted i sntoas zi de zi.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
BeBio Ewa Chodakowska Naturalny krem de mâini cu miere i vanilie, 50 ml, este un produs de îngrijire a pielii creat pentru a hidrata i hrni pielea uscat a mâinilor. Formulat cu ingrediente naturale de calitate superioar, acest krem reprezint alegerea perfect pentru a-i menine mâinile moi i catifelate. Ambalajul de 50 ml este perfect pentru a fi luat cu tine oriunde mergi, astfel încât s ai mereu grij de mâinile tale. Opteaz pentru acest produs i redescoper senzaia de piele neted i sntoas zi de zi.