Bambino Family, ulei de duș, hiper-delicat, aromă de caise, de la 3 ani, 400 ml
Bambino Family, ulei de duș, hiper-delicat, aromă de caise, de la 3 ani, 400 ml
Codul produsului: 311012
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Uleiul delicat de du pentru toat familia cu arom de cais de la Brandul nostru este alegerea perfect pentru a v rsfa pielea cu o hidratare delicat i o arom proaspt. Cu o formul special creat pentru a fi potrivit pentru toate tipurile de piele, acest ulei de du va transforma rutina de igien zilnic într-o experien plcut i revigorant. Ambalat într-un recipient convenabil de 400ml, este ideal pentru întreaga familie s îl foloseasc. Alegei calitatea i prospeimea pentru pielea dumneavoastr cu uleiul de du cu arom de cais!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Uleiul delicat de du pentru toat familia cu arom de cais de la Brandul nostru este alegerea perfect pentru a v rsfa pielea cu o hidratare delicat i o arom proaspt. Cu o formul special creat pentru a fi potrivit pentru toate tipurile de piele, acest ulei de du va transforma rutina de igien zilnic într-o experien plcut i revigorant. Ambalat într-un recipient convenabil de 400ml, este ideal pentru întreaga familie s îl foloseasc. Alegei calitatea i prospeimea pentru pielea dumneavoastr cu uleiul de du cu arom de cais!
Сaracteristicile
Codul produsului
311012
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.