Bambino Family, gel de duș, hiper-delicat, aromă de pere, de la 3 ani, 400 ml
Bambino Family, gel de duș, hiper-delicat, aromă de pere, de la 3 ani, 400 ml
Codul produsului: 312188
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Produsul nostru Gel de du Bambino Family, ultra-delicat, Par, 400ml este alegerea perfect pentru o experien de du revigorant. Formulat cu grij pentru toate tipurile de piele, acest gel de du ultra-delicat cu arom proaspt de par va transforma rutina de igien personal într-o adevrat plcere. Cu o capacitate de 400ml, vei avea suficient produs pentru utilizare îndelungat. Alegei calitatea i prospeimea pentru întreaga familie cu gelul de du Bambino Family!
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Produsul nostru Gel de du Bambino Family, ultra-delicat, Par, 400ml este alegerea perfect pentru o experien de du revigorant. Formulat cu grij pentru toate tipurile de piele, acest gel de du ultra-delicat cu arom proaspt de par va transforma rutina de igien personal într-o adevrat plcere. Cu o capacitate de 400ml, vei avea suficient produs pentru utilizare îndelungat. Alegei calitatea i prospeimea pentru întreaga familie cu gelul de du Bambino Family!
Сaracteristicile
Codul produsului
312188
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.