Bambino, cremă protectoare + calmantă din prima zi, 75 ml
Bambino, cremă protectoare + calmantă din prima zi, 75 ml
Codul produsului: 307182
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Cu Crema protectoare i calmant Bambino 75 ml, pielea delicat a bebeluului tu este în siguran i protejat. Formula sa special, conceput cu grij pentru pielea sensibil a copiilor mici, asigur hidratare profund i ofer un efect de calmare imediat. Aceast crem nu conine parabeni i este creat cu ingrediente blânde, potrivite pentru pielea sensibil a bebeluilor. Protejeaz împotriva factorilor externi duntori, meninând pielea fin i catifelat. Bucur-te de momente linitite i de confort alturi de micuul tu, graie cremei protectoare i calmante Bambino.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Cu Crema protectoare i calmant Bambino 75 ml, pielea delicat a bebeluului tu este în siguran i protejat. Formula sa special, conceput cu grij pentru pielea sensibil a copiilor mici, asigur hidratare profund i ofer un efect de calmare imediat. Aceast crem nu conine parabeni i este creat cu ingrediente blânde, potrivite pentru pielea sensibil a bebeluilor. Protejeaz împotriva factorilor externi duntori, meninând pielea fin i catifelat. Bucur-te de momente linitite i de confort alturi de micuul tu, graie cremei protectoare i calmante Bambino.