![Cumpără Balsam tonic pentru frunte si ceafa cu menta si ienupar 15 g, Verre de Nature Balsam tonic pentru frunte si ceafa cu menta si ienupar 15 g, Verre de Nature](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/3419-133100454743116470.jpg?w=900&h=900)
Mai multe produse Verre de Nature
Mai multe produseDescrierea
BALSAM TONIC PENTRU MASAJ FRUNTE SI CEAFA CU MENTA SI IENUPAR 15 G, Verre de Nature
Ingrediente (INCI): Petrolatum, Hippophae rhamnoides fruit extract *, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Camphor, Mentha piperita aetheroleum, Eucalyptus globulus leaf oil, Juniperus communis aetheroleum, Capsicum frutescens fruit extract, Tocopheryl acetate.
* extract uleios presat la rece.
Actiune: ingredientele folosite au actiune tonica si febrifuga, stimuleaza microcirculatia, relaxeaza zonele tensionate si calmeaza durerile musculare. Utilizare: se aplica local cu masaj usor. A nu se utiliza la copiii cu varsta mai mica de 3 ani. A se intrerupe utilizarea daca apar iritatii sau inflamatii. Evitati contactul cu ochii. Produs testat dermatologic.
Сaracteristicile
Codul produsului | 3419 |
Categoria | Uleiuri și Creme pentru Masaj, Frumusețe și Îngrijire |
Brand | Verre de Nature |
Volum | 15 g |
Tip produs | Balsam |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
![Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/131701-133612829305169879-160x160.jpg?1716809338)
![Spray invizibil cu protectie solara SPF50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 200 ml, La Roche-Posay Spray invizibil cu protectie solara SPF50+ fata si corp pentru copii Anthelios Dermo-Pediatrics, 200 ml, La Roche-Posay](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/125691-133573014816109963-160x160.jpg?1721045068)
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Firma care respecta clientii.
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere