Prescolarii si micutii fani Peppa Pig cu varsta de 3 ani si peste pot avea aventuri distractive cu Setul de joaca Peppa de la Muzeul Maritim.
Caracteristici:
Setul include figurine mobile si 4 accesorii tematice, cum ar fi un fundal de mare. Daca punem o figurina pe el si mergem inainte, pestele va inota cu ea! Exista si un tobogan de gheata cu o galeata care se umple brusc cu peste cand apesi manerul, precum si un suport foto cu numere si o casa de marcat care se deschide la apasarea unui buton.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Prescolarii si micutii fani Peppa Pig cu varsta de 3 ani si peste pot avea aventuri distractive cu Setul de joaca Peppa de la Muzeul Maritim.
Caracteristici:
Setul include figurine mobile si 4 accesorii tematice, cum ar fi un fundal de mare. Daca punem o figurina pe el si mergem inainte, pestele va inota cu ea! Exista si un tobogan de gheata cu o galeata care se umple brusc cu peste cand apesi manerul, precum si un suport foto cu numere si o casa de marcat care se deschide la apasarea unui buton.