Cu Atelierul de Pictura cu Acrilice copilul poate deveni cu usurinta un pictor adevarat! Setul pune la dispozitie panze de pictura cu sabloane printate pentru desen in acrilic, o paleta, sevalet din lemn, bureti si pensule pentru o experienta creativa inedita! Pentru ajutor si sugestii de folosire, in pachet este inclus si un set de instructiuni ilustrat.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Cu Atelierul de Pictura cu Acrilice copilul poate deveni cu usurinta un pictor adevarat! Setul pune la dispozitie panze de pictura cu sabloane printate pentru desen in acrilic, o paleta, sevalet din lemn, bureti si pensule pentru o experienta creativa inedita! Pentru ajutor si sugestii de folosire, in pachet este inclus si un set de instructiuni ilustrat.