Appetite Plus Junior Peppa Pig, de la 3 ani, 160 ml
Appetite Plus Junior Peppa Pig, de la 3 ani, 160 ml
Codul produsului: 312304
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Formula avansat a suplimentului alimentar Apetit Plus Junior în variant lichid, conine o combinaie echilibrat de vitamine i minerale eseniale pentru creterea i dezvoltarea sntoas a copiilor. Cu o concentraie optim de nutrieni, acest produs este recomandat pentru a asigura necesarul zilnic de substane nutritive într-un mod gustos i uor de administrat. Perfect adaptat nevoilor nutritive ale celor mici, acest supliment va fi un aliat de încredere în meninerea sntii i vitalitii copilului tu.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Formula avansat a suplimentului alimentar Apetit Plus Junior în variant lichid, conine o combinaie echilibrat de vitamine i minerale eseniale pentru creterea i dezvoltarea sntoas a copiilor. Cu o concentraie optim de nutrieni, acest produs este recomandat pentru a asigura necesarul zilnic de substane nutritive într-un mod gustos i uor de administrat. Perfect adaptat nevoilor nutritive ale celor mici, acest supliment va fi un aliat de încredere în meninerea sntii i vitalitii copilului tu.