![Cumpără Apa micelara bifazica cu colagen, 200 ml, Stara Mydlarnia Apa micelara bifazica cu colagen, 200 ml, Stara Mydlarnia](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/2324-apa-micelara-bifazica-cu-colagen-200-ml-stara-mydlarnia-1.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Proprietati:- apă micelară bifazică, blandă cu tenul, fără parfum, cu colagen marin, ulei de babassu, extract de alge și perle, pantenol și vitamina E;- o formulă echilibrată care înlătură eficient excesul de sebum și resturile de machiaj;- lasă pielea curată, radiantă și pregătită pentru urmatorii pași din rutina de ingrijire a tenului;- recomandat pentru pielea uscată și delicată, cu semne de îmbătrânire.Ingrediente: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Chloride, Soluble Collagen, Babassu Oil Glycereth-8 Esters,Panthenol, Tocopheryl Acetate, Pearl Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Laminaria Digitata Extract, Spirulina Maxima Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, CI 42051.Mod de utilizare: Aplicați apa micelară pe o discheta demachianta, ștergeți fața, inclusiv zona ochilor. Nu se clătește.Prezentare:200 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 2324 |
Categoria | Curățare și Demachiere, Îngrijirea tenului |
Brand | Stara Mydlarnia |
Volum | 200 ml |
Tip ten | Toate tipurile de ten |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Apa micelara bifazica cu colagen, 200 ml, Stara Mydlarnia
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Exceptional! Am rămas extrem de mulțumită de servicii. Mulțumesc!
Lucia Tacala
Este foarte utila si preturi foarte bune. La produse. Sunt foarte multumita Recomand sa cumparati dw la aceasta farmacie
Denisa
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Preturi mici la medicamente,livrare rapida,recomand cu drag aceasta aplicatie
elena sin
Foarte multumit de produse la cel mai mic pret de pe piata. Multumesc!
Nitoi Viorel
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
O aplicație foarte bună. Prețuri mici. Servicii de calitate - livrare rapidă.
IOAN GABRIEL Dalea
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
Multumesc frumos, serviciile voastre excelente, bonusul cadou o idee de exceptie, va voi recomanda mai departe. :) Seara buna, Loredana Tanase
Loredana Tanase
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Incredibil de rapizi ,am primit comanda la câteva ore după ce am plasato
Melania Attia
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Dumitrescu Sergiu
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Recomand. Seriozitate si promptitudine. Multumesc liki24!
Lili Popescu