Animalut de plus si carticica in limba engleza Unicornul meu stralucitor, 3 ani+, Buddy & Barney
Codul produsului: 129048
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Animalut de plus si carticica in limba engleza Unicornul meu stralucitor, 3 ani+, Buddy & Barney
Cei mici vor indragi povestea si jucaria de plus care se poate prinde de incheietura mainii ca o bratara. Setul contine o jucarie de plus sub forma unui unicorn pufos si o carticica cu rime in limba engleza.
Specificatii: Varsta recomandata: 3 ani+ Dimensiuni : 28 x 15 x 28 cm
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Animalut de plus si carticica in limba engleza Unicornul meu stralucitor, 3 ani+, Buddy & Barney
Cei mici vor indragi povestea si jucaria de plus care se poate prinde de incheietura mainii ca o bratara. Setul contine o jucarie de plus sub forma unui unicorn pufos si o carticica cu rime in limba engleza.
Specificatii: Varsta recomandata: 3 ani+ Dimensiuni : 28 x 15 x 28 cm